Tonology hnědé vlasy Č. 3.00 Wengee


Štítky: sonos smart led žárovka, krční krční límec, protiskluzové ponožky chlapec páry, steffi panenka děti, synové anarchie kapotáž, stříbrný gril 1 zub, krátké bff phine případě, krátké vousy zastřihovač, synové anarchie vzory.

223.50 Kč
  • Skladem
  • w10338
Přírodní Tonology černé vlasy Č. 3 Wengee.Stálé.Velmi nízkou hladinu amoniaku a obohacené o aktivní složky, které zlepšují zdraví vašich vlasů.

Hnědé vlasy S velkým respektem k vlasové vlákno a vlasy úrovni hydratace, že je dosaženo tím, že obohacuje barvení vlasů s různými komponenty, které se vyvíjejí opravy a ochranná opatření.To, spolu s snížení hladiny amoniaku výsledky v barevné vlasy, zdravé a lesklé.Intenzivní Hnědé Wengee barva, přírodní, čisté.

Pečlivě léčbě vlasové vlákno a poskytují hebkost a lesk.Tonology je Wengee 3.00 hnědé vlasy dostane perfektní krytí šedivých vlasů a plné barev homogenity.

Aktivní:

-Hydrolyzované pšeničné proteiny Akce: působí na povrch pokožky v procesu barvení.Výhody: silný kondicionér efekt.

-Amine Kokosový Akce: zvláčňující a zklidňující účinek.Výhody: dodává vlasům jemnost tím, že zlepšuje její celkový stav.

-Odvozené ze sojových Bobů Akce: přináší větší intenzitu tóny a barevné vyrovnání.Výhody: to vám umožní získat požadovaný tón tím, že maximální délka pobytu.

Feniltrimeticona & Polyquaternium22 Akce: sloučeniny mají zlepšit stav vlasů, lesk a hydrataci.Výhody: těsnění a obnovit vlasové vlákno tím, že zvyšuje délku vlasů, barvu a lesk.

Jak k barvení vlasů s Tonology barvení vlasů?

K barvení vlasů s Tonology barvení vlasů, musíte smíchejte obsah barvivo trubice v poměru 1:1 s nejvíce vhodný oxidant pro vybranou barvu, typ vlasů a barvení techniku, kterou používají.Musíte smíchejte oba produkty do nekovové misce, až se dostanete uniformu směs a aplikovat je přímo na vlasy nemyté.

Barvení vlasů tipy a péče o vlasy:

Pro větší pohodlí v Tonology barvení vlasů použití a lepší údržba barva, tonology doporučuje: Používejte anti-skvrna ochranné Oleje pro Tonology Olej-Roll barvy na vlasy kontury, aby se zabránilo barvení pokožky hlavy.Díky své speciální anti-drip design zlepšuje použití výrobku a ochranu kůže během procesu barvení vlasů.Je vhodné přidat k barvení vlasů výši odpovídající PLEX zacházení pro ochranu a opravy vlasy bezkonkurenční.Používá D-Vinity Wild Berry Cosmo Produktů pro barevné údržbu.

Barva vlasů je klíčovou vlastnost, když odráží naši osobnost, definovat náš styl, a aby se rozdíl.Pokud máte pochybnosti o tom, které barvy si vybrat, my vám některé zcela orientačních malé tipy: Pokud máte černé oči, budete dělat dobře s čokoládou, hnědé a černé barvy na vlasy.Můžete si také odváží s mahagon.S hnědé oči a světlé kůži si můžete vyzkoušet popela nebo cobrizos barviva.- Li vaše pokožka je tmavý, hnědé tóny a housle jsou dobrou volbou.S zelené oči a světlé kůži prospěch blond barvy na vlasy, místo toho, pokud vaše pokožka je opálená, zkuste s cobrizos nebo kaštanové barvy.Pokud jsou vaše oči jsou modré a vaše pleť je jasné, budete dělat dobře s blondýnky.Ve více opálení kůže bude vypadat dobře s zlaté barvy.Také čokolády a tmavé, vypadají dobře na kontrastu odstínů, které vytvoří.


Napsat recenzi

Související produkty