Gutter Cleaning Tool Tlakové Myčky - Prodloužení Hůlky, Střešní Cleaner Kopí Tryska - 4000 Psi 5 Tipů, Mytí Oken,Příslušenství,


Štítky: okap, japonsko chrám, Déšť Střechy, farma dřez, okapové vody, sklo pšenice, dešťové vody, řetězce vody, okap střechy, vyčistit střechu.

641.32 Kč 754.38 Kč
  • Skladem
  • w10441  • Původ: KN(Původu)
  • Typ: Ruční Nářadí Dílů
  • Použití: Domů DIY
  • Materiál: Z NEREZOVÉ OCELI
  • Číslo Modelu: nástroje díly

Gutter Cleaning Tool Tlakové Myčky - Prodloužení Hůlky, Střešní Cleaner Kopí Tryska - 4000 Psi 5 Tipů, Mytí Oken,Příslušenství,

Pracovní tlak 4000 PSI.Provozní teploty až 140 stupňů Fahrenheita a dlouhý život.

Umyvadlo čištění nástroj se skládá z 6 rovnou tyčí a zakřivený prut.Bezpečný a efektivní.To může být těžké dosáhnout, a je ideální pro čištění dřezu.

Gutter čištění nářadí 5 premium trysek pro vícenásobné použití.Mýdlo trysky a 40, 25, 15 a 0 stupňů trysky.Různé velikosti mohou být použity pro všechny čisticí práce.

Na čištění Okapů rozšíření má M22 vnějším závitem 14mm konci pro rychlé připojení pomocí přiložené spojky.Snadné ovládání, instalaci a odstranit.

Čištění okapů Nástroj pro Tlakové myčky tlakové myčky Rozšíření Postřikovače a 4000 psi 5 Hlava 180 Stupňů Rotační Spojky

Nastavitelná tryska, délka:má rovné 6 tyčinek a 1 zakřivený prut, 1 / 4 palce samice pro rychlé připojení trysky, pěnové dělo, vodní koště, podvozek čistič, povrchové čištění kartáč, kartáček na čištění, umyvadlo čistší přívěsek.

Vyměnitelné O-kroužek podložka:Pokud konektor netěsní, můžete jej nahradit nový o-kroužek podložka, takže můžete pokračovat v práci.

5 blikající trysky tipy:Červená-0 ° c-vysoký a tvrdý-k-dosáhnout oblastí; čištění vrásky na chodníku nebo příjezdové cesty.

Žlutá 15 stupňů do betonu, cihel a jiných tvrdých povrchů s odolných skvrn.

Zelená 25 stupňů pro lakované povrchy, dřevěné hrany, ploty a sekačky na trávu.

Bílé 40 stupňů pro windows a sns.

Černá 65 stupňů pro postřik mýdla a pracího prostředku.

Barva:stříbrná

Materiál:kov

Velikost:rovné délka tyče: 38 cm

Obsah Balení:

6 * přímá tyč

1 * 120 stupňů tyč

10 * O-kroužek

5 * tryska (červená: 0 stupňů, žlutá: 15 stupňů, zelená: 25 stupni, bílá: 40°, černá: 65 stupeň)

Pouze výše uvedený obsah balení, ostatní produkty nejsou v ceně.

Poznámka: Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci.Měření povolena chyba je +/- 1-3cm.


Napsat recenzi

Související produkty