Hot Prodej 100KS/Lot 0.42 W 5,5 V Solární Polykrystalický Solární Panel Solární Modul Vzdělávání Souprav 60*60*3 MM Doprava Zdarma


Štítky: solární panel, BUHESHUI, panel polykrystalický, mini panel, 6v solární panel, Solární článek 2v, 5v solární, solární nabíječka, 12v solární panel, 9v solární.

2 253.55 Kč 3 045.40 Kč
 • Skladem
 • w11010 • Max. Moc: 0.42 W
 • Značka: BUHESHUI
 • Počet Panelů: 1
 • Číslo Modelu: 0.42 W, 5,5 V
 • Flexibilní Solární Panel: No
 • Velikost: 60*60MM
 • Skládací Solární Panel: No
 • Nominální Kapacita: 0.42 W
 • Typ: Solární Panel
 • Materiál: Polykrystalický Křemík
 • Počet Buněk: 22

Hot Prodej 100KS/Lot 0.42 W 5,5 V Solární Polykrystalický Solární Panel Solární Modul Vzdělávání Souprav 60*60*3 MM Doprava Zdarma

Vlastnosti :

1. Zbrusu nový ROHS schválen mini Solární panel

2. Solární buňky jsou uzavřeny a chráněny odolný vnější rám poly

3. Polykrystalický křemík

4. Max pracovní napětí : 5,5 V

5. Max pracovní proud: 70mA

6. Napájení: 0.42 W

7. Rozměr:60*60*3 mm

H ow, aby si vybrat solární panel:

Tato tabulka ukazuje, sluneční konfigurace systému vztah mezi akumulátor a solární panely.

DC Akumulátor

Solární Panel

1.2 V

2V ~ 2.5 V

2.4 V

3.5 V ~ 4V

3.6 V

5V ~ 6V

6V

7,5 V ~ 9V

12V

15V ~ 18V

Aplikace:

1. Malé domácí projekty

2. Vědecké projekty

3. Elektronické aplikace

4. Nabíjení malé baterie DC

5. Sestavte si svůj vlastní poháněné modely, hračky a solární displej atd.

Balení obsahuje:

100 * Solární panely

1. Budeme loď na výchozí adresu v Alipay, pokud nechcete, informujte nás.

2. Zásilky je doprava zdarma přes china post air mail, pokud hmotnost balíku je více než 2 kg nebo balík velikost je větší než 90 CM, budeme používat EMS, atd, nebo Loď se dvěma pozemky nebo více pozemků, China post air mail.

3. Návod:váha a velikost, jsme označili v balíčku detaily není skutečné hmotnosti a velikosti zboží, pokud potřebujete znát aktuální hmotnosti a velikosti, stačí nás kontaktovat.

4. Doba dodání:

1) Doprava vyspělých zemích je o 7-45 dní

2) Vzdálené země, je asi 2-8 týdnů

5. Pokud kupující chcete použít rychlejší způsob dopravy, jako je EMS, DHL atd, prosím, s námi komunikovat o zvýšení dopravy.

Výuka: doba přepravy je závislá na kupujícího ' s celní odbavení čas nebo vyšší Moci.Pokud kupující neobdrží zboží v dlouhé době, doufáme, že se kupující může obrátit vaše celní nebo místní poště, aby si zboží brzy.

Budeme kontrolovat kvalitu zboží před odesláním.Pokud tam jsou některé neočekávané problémy se stalo, doufáme, že k řešení problémů s kupujícím prostřednictvím přátelské následujícími způsoby

1. Pokud to je problém s kvalitou, může kupující předložit tvrdí, do 15 dnů po převzetí zboží, musí kupující poskytnout fotografie nebo video a další důkazy, aby prodávající pro identifikaci.

2. Man-vyrobené poškození, kupující převzít plnou odpovědnost.

3. Kvalita výrobků zpracování programu:

1) kupující vrátí zboží do usa a odpovědné za zpáteční lodní náklady; poté, co obdržíme zboží ,budeme odeslat nový produkt, aby kupující a zaplatit odeslat přepravní náklady.

2) je-Li zboží (celková cena včetně poštovného je méně než 10USD) má problémy s kvalitou, budeme znovu odeslat nový produkt v kupujícímu další objednávku; pokud kupující don?t v plánu udělat novou objednávku v blízké budoucnosti, může kupující zaplatit odeslat přepravní náklady a zeptat se na odeslat nový produkt.

1. Dává vám nejlepší zážitek z nakupování je naší radostí.Jsme závislí na našich zák

mer spokojenost uspět.Proto vaše zpětná vazba je pro nás extrémně důležité.

2. Pokud jste spokojeni s našimi položky, prosím, zanechte nám pozitivní zpětnou vazbu.Jakmile opustíte pozitivní zpětnou vazbu, náš systém vám poskytne pozitivní zpětnou vazbu na stejný den.

3. Prosím, kontaktujte nás před odjezdem žádné negativní a neutrální zpětnou vazbu.Budeme pracovat s vámi vyřešit jakékoli problémy


Napsat recenzi

Související produkty