Nude canvas obraz portrét plakát wall art Imagich Top 100 výtisků Znásilnění Dcery leukippos z milétu Peter Paul Rubens


Štítky: pincel paul rubens, nude muži, peter paul rubens, oficiální paul rubens, paul rubens pero, peter paul rubens kresby, peter paul rubens kříže, kalhoty nude, barvy paul rubens, zarážka nude.

326.54 Kč
  • Skladem
  • w11088  • Kaligrafie a malby typ: malířské plátno
  • Typ: TISKNOUT
  • Styl: Evropa
  • Číslo Modelu: iMtop-034

1. Najít umělecká díla a nástěnné dekorace, které odrážejí vaši osobnost a jedinečný smysl pro chuť může být těžké, ale my vám pomůže ven.Co vám můžeme nabídnout

a) Četné možnosti s nejlepší kvalitou obraz a rozmnožování kopií.

b) Rychlé služby, včetně návrhu, a robustní obaly.Doprava i vrácení zboží zdarma.

c) Cenově dostupné design.Ceny až o 20% méně než světová konkurence

2. Naši talentovaní umělci vytvořili desítky tisíc obrazů nebo kopie pro milovníky umění po celém světě, stejně jako klienty patří hotelové řetězce, design interiérů firem za posledních 10 let.Pokud hledáte pro úžasný kus umění, nebo pokud hledáte obrátit fotografie do originální obraz, Imagich je vaše 1. volba.

3. Jsme pouze prodej nejlepší kvalita reprodukce kopie s nejvíce přesné barvy a elegantní povrchové úpravy.Na plátně se objeví na zdi s bohatou textury, barvy a detaily, zatímco trvá déle než papír.Originální inkoust zajistí co nejlepší efekt z původní obraz, živější a ekologicky výhodné.

4. To je prodáváno jako je tisk.Hranice 2 cm je vyhrazeno na každé straně plátna.Můžete namontovat na jakékoli snímky se vám líbí.Pokud potřebujete širší hranice pro self-natažené nebo jiný účel, prosím, zanechte nám zprávu.Obraz jádra bude vrácena a dodávány v pevném Trubice.

1. Termíny dodání: nabízíme EMS a další mezinárodní spediční služby do doby, než váš souhlas k zaplacení nákladů.Můžeme loď woroldwide přes CPAM zdarma, doporučujeme také platit dodatečné náklady, například, přes FedEx, DHL, TNT, takže se můžete dostat do 10 pracovních dnů.Standardní doba dodání reference:

Jihovýchodní Asie: 10-15 dny

Západní Asii a Severní Asii: 15-25 dní

Blízký Východ: 15-25 dní

NÁS: 10-20 dní

UK/AU: 15-25 dní

Kanada: 20-25 dny

Belgie /Francie/Německo/Švédsko: 20-30 dní

Rusko: 25-45 dní

Zbytek Evropy: 25-35 dní

Střední a Jižní Amerika: 25-40 dnů

Afrika: 30-45 den

2. Pozornost:

a) Zdarma se vrací do 15 dnů po obdržení.Ale prosím laskavě být odpovědný za přepravní poplatky vrátit.

b) Tam může být menší barevný rozdíl mezi aktuální obraz a zobrazení na monitorech vzhledem k nastavení monitoru a další efekty.Prosím, buďte opatrní, než nabídky.


Napsat recenzi

Související produkty