MS-104 WiFi RF433 Smart Switch 90-250V 2 Gang 2Way Vypínač Modul S Bluetooth, Rychlé Připojení Podpora Google Alexa


Štítky: broadlink rm pro 4, polarita reverzní spínač, bluetooth relé, garážová vrata pin, moeshouse wifi switch modul, dálkový start obousměrný, distribuční box smart, esp32 ethernet, inteligentní život, 4ch pro sonoff.

310.64 Kč 443.74 Kč
  • Skladem
  • w11161  • Certifikace: ROHS
  • Číslo Modelu: smart switch
  • Stav Sestavy: Ready-to-Go
  • Kompatibilita: Všechny Kompatibilní
  • Kamery Jsou Vybaveny: No
  • Značka: int pole pro
  • Původ: KN(Původu)

Popis:

100% Zbrusu Nový a Vysoce Kvalitní!

APLIKACE:Smart Life/Tuya

Update1:nově navržené verze s RF433 frekvence

Update2:Zatím vhodné pro reset a kolébkový přepínač

Update3:Multi-ovládání v mnohem jednodušší způsob,

Update4:Nový režim párování s Wi-fi+Bluetooth

Update5:vypnutí funkce paměti

1.Tento chytrý wifi modul s mini design obleky pro EU/UK vypínač na stěně krabice,a snadno skrýt do své skryté vypínače pole své tradiční spínače bez jakýchkoliv vlivů na vaše originální dekorace styl, aby to bylo chytré,dává vaše zařízení konečný zapnutí/vypnutí inteligentního člověka a převést většinu jakékoliv kompatibilní produkty chytří.Ještě důležitější je,váš tradiční vypínač a tento chytrý modul může pracovat samostatně pod non-rušivé režimu. (Poznámka:Tento modul je vhodný pro rocker a tlačítko reset,viz obrázek 2 pro podrobnosti).

2.Se liší v funkce, od tradiční společné spínač,tento chytrý přepínač je možné ovládat různými způsoby, sám s nejlepší hodnotou, jako App ovládání,dotykové ovládání,hlasové ovládání a dokonce i speciálně postavený-v RF433 frekvence umožňuje další ovládání přes RF dálkové ovládání přepínač s kódování 1527 bez rušení;dosažení multi-control sdružováním se s jinými inteligentní přepínače Smart Life App,kromě jeho vlastní modul použít jako 1/2 způsob obvodu(2 přepínače ovládání 1 světlo).(Poznámka:433 RF Dálkový ovladač není součástí balení,nutno zakoupit samostatně.)

3.Umožňuje hands-free, hlasové a bezdrátové dálkové ovládání; kompatibilní s Alexa a Google Home; vzdáleně ovládat zařízení s váš chytrý telefon, i když jste daleko od domova;power off funkce paměti k dispozici.

4.Převzít plnou kontrolu připojených spotřebičů s časovače, plány a odpočítávání (1/5/30 minut, 1 hodina, atd.) s aplikací; podíl na kontrole s rodinou a přáteli pro větší pohodlí

5.Ovládání pomocí vašeho chytrého telefonu prostřednictvím Chytré Život/Tuya aplikace bez zvláštních hub; mnohem jednodušší režimu párování pro přidání zařízení s Wi-fi a Bluetooth připojení

Specifikace:

nput Napětí : 100V~240V / 50HzProduct typ WIFI RF433 Switch Modul

WiFi frekvence 2,4 GHz - 2,4835 GHz WIFI

Max.Výkon zatížení : 2300W

Operace temp. -10ºC AŽ +40ºC

Případ temp.Tc: +80ºC (Max.)

Provozní rozsah ≤ 200 m

Ztlumí (š x h x v) 52x47x18 mm

Hodnocení IP IP20

Certifikace: FCC, CE, RoHS

Obsah Balení:

1* smart switch

1*Manuální

Poznámky:

1.elektrikář v acco Instalace musí být provedena kvalifikovaným rdance s místními předpisy.

2. Udržujte zařízení mimo dosah dětí.

3. Udržujte zařízení daleko od vody , vlhkém nebo horkém prostředí.

4. Nainstalovat zařízení daleko od silných zdrojů signálu, jako jsou mikrovlnné trouby, které mohou způsobit přerušení signálu za následek abnormální provoz zařízení.

5. Obstrukce tím, betonové zdi nebo kovové materiály by mohly snížit efektivní provozní rozsah zařízení a měla by být vyhnout.

6. Nepokoušejte se rozebírat,opravovat nebo upravovat zařízení.


Napsat recenzi

Související produkty