NOVÉ Žluté Jeden Hranol Držák Nahradit PRO TOPCON SOKKIA NIKON totálních STANIC, vnitřní závit


Štítky: mini zhu, sokkia stanice celkem, totální stanice nástroje, baterie sokkia, totální stanice profesionální, baterie topcon, totální stanice krabice, hranol topcon, mini impressora, sokkia.

333.08 Kč 370.11 Kč
  • Skladem
  • w11254  • Vhodné pro: Hranol Topcon
  • Značka: szthph
  • Typ Výstupu: no
  • DIY Dodávky: ELEKTRICKÉ
  • Prism Barva: Žlutá
  • Číslo Modelu: Prism Držák

NOVÉ Žluté Jeden Hranol Držák Nahradit PRO TOPCON SOKKIA NIKON totálních STANIC, vnitřní závit

Popis

Vlastnosti: 100% Zbrusu Nový a Vysoce Kvalitní Efektivní průměr: 64 mm Prism Konstantní : -30mm TOPCON / SOKKIA TYPU Single Hranol Držák držák 5/8x11 vnitřní závit Prism barva: Žlutá

Balíček zahrnuje : 1ks x Nové Žluté prism držák pro hranol Topcon Dodací podmínky

1. Budeme loď vaší objednávky ADRESU do 72 hodin od obdržení platby vymazány.Nemáme loď o víkendu nebo o svátcích.

2. Doprava vyžaduje přibližně 7 do 18 pracovních dnů,ale někdy jde do 25-30 dní pro vzdálené oblasti.To je, závisí na nákladní dopravy v různých zemích.Prosím, viz níže uvedená tabulka, která zobrazí zprávu čas příjezdu v procentech: Většina z Spojené Státy, Kanada, Austrálie, Spojené Království, Dodací lhůta je třeba o 7-18 pracovních dnů, Většina Asijských a Evropských zemí, dodací lhůta je třeba asi 12-30 pracovní dny, Jiné vzdálené oblasti Asijské,Evropské země a Severní Amerika, Jižní Amerika země bude potřebovat více než 30 obchodních dnů, Kolumbie a Brazílie / Peru / Argentina atd země potřebují více než 70 dní.Business Express, jako je EMS, e-EMS, DHL, Fedex, ect.Dodací lhůta bude potřebovat asi 4-15 pracovních dnů, některé vzdálené oblasti, nelze pojistit přepravní doba. 3. Jako kupující, je to vaše povinnost platit daň, když uděláte objednávku ze zahraničí.Naše cena nezahrnuje daně, DPH, nebo jiné skryté poplatky.

4. Poznámka: Jsme loď položku do Místní , Nigérie, Afrika a některé vzdálené ostrovní země.

Návrat Politiky 1. Jakýkoliv problém s položkou, nebo nejste spokojeni s touto položkou, prosím, kontaktujte nás do 3 dnů poté, co jste obdrželi položky.Náhrady k dispozici pouze do 14 dní, po 14 dnech, pouze opravit.

2. Nebudeme odpovědni za jakékoliv fyzické poškození nebo poškození je / jsou výsledkem kupující zneužití.Kupující je zodpovědný zaplatit zpáteční adresou poplatek.Pokud položka je vadný, může to být vyměněny, jednoduše vrátit do 2 týdnů po příjezdu za plnou náhradu, méně všechny přepravní a manipulační poplatky.Zboží by mělo být vráceno s veškerým příslušenstvím a v původním balení.Jinak, žádná náhrada bude provedena.Pro všechny vrátit produkty, zákazníky, kontaktujte nás pro vracející adresu.

3. Návrat expediční poplatek je odpovědnost kupujícího, pokud návratnost je výsledkem naší chybou.A všechny NON-prodávající chybu vrací pro náhrady podléhají 20% re-osazení poplatek.Kupující zaplatit poštovné, poplatky na vlastní náklady vrátit produkty pro výměnu nebo vrácení peněz.Budeme za poštovné náhradníků.Náhrada bude provedena po obdržení vrácené položky.

Zpětná vazba 1. Pokud jste nespokojeni z jakéhokoli důvodu, prosím, nenechte se rychle opustit negativní/neutrální zpětnou vazbu.Jsme tvrdě pracovat, aby se ujistil, KAŽDÝ ZÁKAZNÍK 100% SPOKOJENI a vyřešit jakýkoli problém pro vás.

2. Pokud jste spokojeni s výrobkem, který jste obdrželi,prosím, zanechte nám pozitivní zpětnou vazbu.

3. Naše první mise je, aby se ujistil jste spokojeni s každou transakci.Prosím, kontaktujte nás před odjezdem žádné 1 nebo 2 hodnocení, negativní zpětnou vazbu, nebo otevřít jakýkoliv spor.Když narazíte na nějaký problém v transakci, prosím, kontaktujte nás prostřednictvím Centra Zpráv, my vám odpovíme do 24 hodin v pracovní dny.

Pracovní Doba 1. Pracovní Doba: od pondělí do soboty, není zahrnují neděli nebo o státních svátcích.

2. Pokud máte nějaké problémy, jsme ochotni vám pomoci.Prosím, kontaktujte nás před nechat jakoukoli zpětnou vazbu.Budeme se snažit v našich silách odpovídat na vaše e-maily do 24 hodin v pracovní den.


Napsat recenzi

Související produkty