Hlavy Poškrábání Masáž Drápy Chobotnice Masáž Hlavy Pokožku Hlavy Škrabadlo Masáž Dráp Malý Artefakt Duše Extrakce Extractor


Štítky: turbíny c 12, sada uv světlo, turecký kuchař, turbo led s4, turek, 1 litr, sada lol vlasy, turbo led v6, y61 osvětlení, hračka f10 auta.

83.00 Kč 118.50 Kč
  • Skladem
  • w11283  • Značka: Beemyi
  • Původ: KN(Původu)
  • Materiál: všechny nerezové oceli drát + kulaté dřevo

Vlastnosti:

1. Krásný vzhled: výrobek je složen z nerezové oceli drát a kolo dřeva.Vzhled je malý a roztomilý.Masírovat si hlavu každý den, vám umožní snadno mít krásné vlasy.

2. Unikátní design: výrobek má masáž chapadla, které můžete masírovat akupresurní body na hlavě, může účinně zmírnit únavu, a má osvěžující účinek na mozek a posílení kořenů vlasů.

3. Významný účinek: přípravek odstraňuje svalové napětí a únavu tím, že stimuluje a masíruje akupunkturní body na lidskou hlavu.To je ideální zdraví péče o výrobek a reklamní dárek.

Popis:

Tento produkt je masáž hlavy.Stimuluje a masíruje akupunkturní body lidského hlavu, tak, že uživatel má velmi vysoký pocit pohodlí a může účinně zmírnit únavu.

Specifikace:

Materiál: nerezový drát + kulaté dřevo

Velikost: 23 cm, 12 hlav

Hmotnost: 0,022 kg

Obsah Balení:

1* Masáž dráp

Poznámky:

1. Vzhledem k rozdílu mezi různými monitory, obraz nemusí odrážet skutečnou barvu položky.Zaručujeme, že styl je stejný, jak je znázorněno na obrázcích.

2. Prosím, dovolte mírné rozměr rozdíl vzhledem k různé ruční měření.


Napsat recenzi

Související produkty