Manipulátor CNC Manipulátor 4 Stupeň Volnosti Robota / Průmyslový Robot Model Výuky / Čtyři osy Paletizační


Štítky: robotický manipulátor ruku, modrá cnc 5 osy, robotické rameno manipulátoru, robotické mobilní ruku, rameno robota průmyslu, panel cnc 5 osy, rameno robota, sada snímače, acctek cnc 5 osy, průmyslový manipulátor robotické rameno.

3 659.71 Kč
  • Skladem
  • w11303
modname=ckeditor

ABB průmyslový robot model 4-dof manipulátor

Popis produktu:

1) výrobní proces je složitý, čtyři druhy tloušťka PVC tvrdé desky CNC zpracování, hlavní klouby pomocí 3 MG996r metal měď gear 13kg/cm pracovní točivý moment 180 stupňů převodky řízení.

2) struktura reálného stohovací robot arm je simulován s modelování detailů.Všechny pohyblivé klouby jsou spojeny s vysoce kvalitní ložiska.Můžete nahrát asi 300 gramů, velká předloktí svírají Úhel je menší ložisko je větší.

3) to, co dostanete, je sestaven hotový výrobek, všechny dodané výrobky jsou dobře smontované a testované, připravené k použití.

4) norma výrobku bez příslušenství, uživatel si může vybrat podle vlastností surovin DIY trouba, elektromagnet, příbory, atd., proto mechanické rameno model POUŽÍVÁ model s převodky řízení, převodky řízení s běžnou výbavu bude mít odbavení, odbavení na zápěstí s 4 mm volný zdvih, vhodný pro teorii řízení výuky a ověřování, by neměly být používány pro průmyslové výrobní linky.

Demo video:

http://v.youku.com/v_show/id_XNTI3MDI1MzMy.html

Poznámky:

1) dejte si pozor na převodku řízení.Převodky řízení blokový přenos vyhořel převodky řízení!Prosím, viz pokyny pro použití manipulátoru pro příslušné body pozornosti.

2) spínač napájení je třeba připojit 220AV ac sítě, provoz pozor na nebezpečí!!Musí mít provozní zkušenosti, které člověk může použít.

Přepravní list:

Balíček 1: nainstalujte sadu mechanické rameno s nebo bez ovládacího panelu (bez napájení)

Paket 2: paket 1 +1 arduino uno control board +1 rozšiřující deska +5V napájení

O informace:

Prosím, zanechte e-mail nebo on-line získat příslušný software, kód, návod a další informace.

Arduino oficiální software ke stažení adresu:

http://arduino.cc/en/Main/Software


Napsat recenzi

Související produkty