Madlo balkonových posuvných dveří rukojeť dveří rukojeť dveří těžký dutý 9826 starožitný Evropský styl luxusní


Štítky: dveře knoflíkem luxusní, židle rukojeť, pro kabinet rukojeť, skříně vytáhnout, skleněný knoflík, rukojeť nábytkem., dveře zlatý rukojeť, kliky dveří retro, skříň dveře knoflík, skříň gold.

1 699.15 Kč
  • Skladem
  • w11444  • Typ: Nábytek Rukojeť A Knoflík
  • Textura materiálu: kirsite
  • Materiál: Akryl
  • Tvar: trubice
  • DIY Dodávky: ELEKTRICKÉ
  • Dokončit barva: 480 260 díru Juhong bronz 600, červená bronz 800 červený bronz dlouhá 48

Vezměte prosím na vědomí, tato ručně sbírané skleněné dveře.Prosím vyberte 2 jen jedny posuvné dveře a posuvné dveře je nainstalován na jedné straně dveří je plochý, konkávní, konvexní, s, které dveře chcete zanechat zprávu nebo produkt, vzal na vědomí, děkuji vám za vaši spolupráci.Nákupní průvodce :

A, Rukojeti jsou upravené produkty, prosím kupující potvrdit dobrý styl, specifikace, množství, a pak na míru, custom-made výrobků, kromě problémů s kvalitou, nejsou vráceny.

Dva, v důsledku různých faktorů, obraz, barvy, velikosti, hmotnosti a fyzické mírné odchylky, nepatří k problémům s kvalitou, to vše v druhu přednost.

Tři, Naše výchozí express Shen Tong, velké množství doporučení, aby se logistika; rukojeti přizpůsobeny pro asi 5-10 dní, nutnost pro, prosím, předem rezervaci!Čtyři, s cílem chránit své zájmy v dodávkové přítomnost pečlivě zkontrolujte, zda zboží v dobrém stavu, číslo vaší objednávky barva je v souladu se stylem přijetí, pokud máte nějaké dotazy, prosím, kontaktujte nás okamžitě odmítl a řekl, po obdržení zboží, bez jakýchkoliv problémů s kvalitou.

Pět, Jakékoli dotazy nebo návrhy, prosím, kontaktujte nebo telefon: 13336941816 13706686225 Mají příjemné nakupování!!!Jméno: skleněné dveře, velká rukojeť, luxusní rukojeť, přední dveře, dřevěné dveře KTV Dveří rukojeť dveře, posuvné dveře, těžké dveře

Model 9826

Materiál: slitina zinku

Povrch pokovování Honggu

Specifikace produktu:

( 1 Celková délka 460 Cena 78 dolarů

(2) celková délka 600mm, cena 88 dolarů

(Celkem 3 800 mm, cena 98 dolarů

[vlastnosti produktu]

A. Vynikající zpracování zajišťuje krásný a hladký povrch Krásný a velkorysý.

B.Při výběru vysoce kvalitní zinkové slitiny lití, kompaktní konstrukce, výrobky trvanlivější, opravdu.

C. Multi layer zacházení zajišťuje, že výrobek není rezavé a těžké opotřebení.

D. Silná odolnost proti korozi.


Napsat recenzi

Související produkty