JOINWIT JW3109 850/1300/1310/1550nm FC/PC konektor kapesní optické světelný zdroj


Štítky: optický zdroj, fiber laser optic, ftth, vlákno, ORIENTEK, Zdroj laseru, jw3208 optický power meter, fiber optic meter, optický výkon, vlákno metr.

3 840.08 Kč 3 918.50 Kč
  • Skladem
  • w262



  • Číslo Modelu: 3109
  • Optický Konektor: FC/ univerzální adaptér,FC/PC
  • Ven dát Stabilitu: ±0.05 dB/15 min;±0.1 dB/8 hodin
  • Značka: VOLKSTEC
  • K dispozici vlnové délky: 850/1300/1310/1550nm
  • Typický výstupní výkon(dBm): -7dBm pro LD, -20dBm pro LED
  • Vysílač Typ: FP_LD nebo jiné, prosím upřesněte
  • Rozměry: 151x73x26mm
  • hmotnost: 0.17kg
  • Napájení: Alkalické baterie(3ks AAA.1.5 v)
  • Standardní vlnové délky: 650/850/1300/1310/1490/1550/1625nm
  • Vlákno typ měřeného: SM MM

JOINWIT JW3109 850/1300/1310/1550nm FC/PC konektor kapesní optické světelný zdroj

JW3109 Kapesní Zdroj Světla je určen pro optimální použití s JW3208 Optický Power Meter pro měření optické ztráty na obou single mode a multimode optický kabel.

Specifikace

Vlastnosti:

1. Dobrou stabilitu v výstupní výkon

2. Volitelné automatické vypnutí

3. Velký LCD displej a podsvícení

4. Baterie zobrazení

Aplikace

1. Údržba Telekomunikačních

2. Údržba TKR

3. Zkušební Laboratoř Optických Vláken

4. Optické vláknové senzory

Zásilka

Důležité: Brazílie Zákazníci, prosím, zanechte své CPF nebo CNPJ číslo po objednávku.

1. Objednávky zpracovány včas po ověření platby.

2. SLUŽBA TRANZITNÍ ČAS je poskytována bu dopravce a časy se mohou lišit zejména v průběhu prázdnin.Prosím, kontaktujte nás, pokud jste neobdrželi zboží, práce přesčas, my se vám ozveme řešení pro vás do 24 hodin.

3.Na pomoc kupující snížení dalších nákladů, když balíček dorazí místní zvyk , ještě lepší, pokud můžete zanechat zprávu v pořadí.

4. Celní Daně by měla být hradí kupující, Prodávající nemůže podporovat a Celní Daň.

5. Vzdálené Oblasti, Poplatek : Pro Odlehlé oblasti, DHL/Fedex/UPS/TNT bude účtovat další"Remote Area Poplatek", prosím, porozumění.

Platba

1. Přijímáme Alipay, Západní Unie a T/T. Všechny hlavní kreditní karty jsou přijímány přes bezpečné ÚSCHOVY platby procesoru.

2. Pokud nemůžete pokladně času okamžitě po aukci blízko, prosím, počkejte několik minut a zkuste to znovu.Návrat/Náhrad

1. Máte 7 dnů, kontaktujte nás a 30 dní na vrácení to ode dne, kdy byl přijat.Pokud tato položka je ve svém držení více než 7 dnů, má se za použité a my nebude problém si náhradu nebo výměnu.Náklady na dopravu nese jak prodávající a kupující na polovinu.

2. Všechny vrácené zboží musí být v původním obalu a musíte nám poskytnout přepravní sledovací číslo, sprcific důvod pro návrat.Přijímáme pouze vrátit zboží Poštou nebo EMS.

3. Budeme nést všechny náklady na dopravu, pokud produkt(y) je (jsou) není, jak inzeroval.Záruka

1. 12 Měsíců Záruka Výrobce (Kromě vymyslel damagement nebo misusage).Každý výrobek bude být testovány na 100% před porodem.

2. Vadné zboží MUSÍ BÝT hlášeny a vrátil se do záruční doby(v původním obalu, pokud je to možné).Musíte nám říct, defektu zařízení a číslo Objednávky.

3. Zákazníci jsou zodpovědní za dopravu zpět k nám s řádnou balení opravit, a pak bychom být zodpovědný za odesílání poštovné kupující.Prosím, kontaktujte nás dřív, než byste se chtěli vrátit.Budeme poskytovat kompletní adresu.

4. Pokud je něco nevyhovující, kontaktujte nás prosím pro vyřešení problému.To je naše potěšení, aby ji opravit.Zpětná vazba

Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka!Zpětná vazba je velmi důležité!Žádáme vás, abyste nás okamžitě kontaktovat předtím, Než dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, abychom mohli uspokojivě řešit své problémy.

Oceňujeme 5-hvězdičkový pozitivní zpětnou vazbu, je to dobré pro naše dlouhodobé podnikání, je Ještě důležitější , pravda, hodnocení by mohlo pomoci mnoha kupujících a zvýšit důvěryhodnost poctivé prodejce.

Pokud máte jakýkoliv dotaz, prosím, kontaktujte nás, rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy a nabídnout odpověď do 24 hodin.Profil společnosti

Volks je high-tech podnik, který se specializuje na navrhování ,výroba a prodej Optických vláken, metr, úroveň TELEVIZNÍHO signálu metr a digitální satelitní finder pro domácí a zahraniční trh.Naše společnost má dobrou spolupráci s mnoha TKR s mnoha CATV operátory sítí po celém světě,včetně Southease Asie, Středního Východu,Evropy, Austrálie a Ameriky, atd, stejně jako poskytování služby a profesionální řešení.


Napsat recenzi

Související produkty