5 V 1 980nm Spider Žíly Stroj Obličeje Cévní Ošetření Stroj pro Nehty Houba Odstranění Bolesti Fyzioterapie


Štítky: křečové žíly, profesionální žilky, žíly, křečové, spider žíly, žil na nohou, laser spider žíly, bioqua produkty pro pleť, vitamíny žilky, modré žilky.

42 536.05 Kč 58 268.43 Kč
 • Skladem
 • w534 • Místo Původu: Peking,Čína
 • Napájecí Zdroj: AU
 • Značka: beir
 • Záruka: 12 měsíců
 • Výstupní Výkon: 30W
 • Funkce: Krevní Cévy, Odstranění
 • Certifikace: CE ROŠ TUV
 • Standardní Napětí: 220V
 • Číslo Modelu: TN854
 • Aplikace: Pro Komerční
 • Vlnová délka: 980nm
 • Materiál: Další

5 V 1 980nm Spider Žíly Stroj Obličeje Cévní Ošetření Stroj

pro Nehty Houba Odstranění Bolesti Fyzioterapie

Popis

Nástroj s 980 nm polovodičové energie, vlákniny spolu převodovka hloubka průniku krevních cév, podle principu selektivní solární termální intravaskulární okysličený hemoglobin v červených krvinkách po absorpci energie, šířit kolem cévních endotelových buněk, což vede ke zničení stěn krevních cév a rozbít intravaskulární hemoglobinu, aby se do malých molekul vstřebává do organizace, založené na kožní bariéry na opravy a regeneraci pokožky, tím, že rozbije hemoglobinu a krevní kapiláry po vstřebává kožní tkáně, obsazený prostor je pokryt růst nové kožní tkáně, tak, aby bylo dosaženo cílem je odstranit červené krevní hedvábí.

Technický princip

Nástroj používá specifické vlnové délce 980nm k přenosu energie na kůži, cévní stránky přes optické vlákno přenosu.Podle principu selektivní fototermální, hemoglobin absorbuje energii a převádí je do malé molekulární shluky, které jsou pak vstřebává do tkáně.Na základě kůži, v pokožce bariéru, Regenerační funkce, prostor, který zabírá, se vztahuje nově pěstované kožní tkáně, tak, aby bylo dosaženo účelu odstranění Cév .

Aplikace

* Cévní odstranění: obličej, ruce, nohy a celé tělo

* Pigmentové léze léčba: skvrny, stařecké skvrny, spálení,pigmentací

*Benigní proliferace: kožní výrůstky: Milia, hybridní névus,intradermální névus, ploché bradavice, tukové granule

* Krevní Sraženiny

* Bércové Vředy

* Lymfatické otoky

* Krevní Spider odbavení

* Cévní odbavení ,Cévní léze

*Léčba akné

Výhodou

(1) Žádné spotřební díly, stroj může pracovat 24 hodin denně.

(2) Léčba tip průměr je pouze 0,01 mm, takže nepoškodí epidermis.

(3) vysoké frekvenci vytváří vysokou hustotu energie, která by mohla srážet cílové tkáně okamžitě, a tyto cílové tkáně

by být pouštěn do jednoho týdne.

(4) Pouze jedno ošetření.

(5) Přenosný design, snadné pro přepravu.

(6) Horní vybavené náhradní.

Především pro cévní terapie

1. EVLT (Endovenous Žíly Léčba).

2. Cévní léze, terapie.

3. Žilky / Obličeje Žíly.

4. Odstranit červené krve: Všechny druhy teleangiektázie, cherry hemangiomu atd.

Technická Podpora

Funkce

1. 980nm je optimální absorpční spektrum Porfyrinu cévní buňky.Cévní buňky absorbovat vysokou energii o vlnové délce 980nm, tuhnutí dochází, a konečně rozplynul.

2. Překonat tradiční léčba zarudnutí velké plochy pálení kůže, profesionální design hand-kus, umožňující 980nm paprsek je zaměřen na 0,2-0,5 mm rozsah průměrů, s cílem umožnit více zaměřena energie k dosažení cílové tkáni, přičemž se zabrání popálení okolní kožní tkáně.

3. Thecan stimulovat kožní růst kolagenu, zatímco cévní léčby, zvýšení epidermální tloušťce a hustotě tak, že malé krevní cévy jsou již vystaveny, ve stejné době, kůže je pružnost a odolnost jsou také výrazně lepší.

4.Na transkutánní ozařování (s penetrací 1 až 2 mm v tkáni) způsobí, že tkáň selektivní absorpce hemoglobinu (hemoglobin je hlavním cílem).

Tipy

1. Nechci vypadat výstup přímo z násadce, když je stroj na.

2. Ne s cílem, aby se tělo neustále.

3. Nemusíte ohýbat vlákno řádku, netahejte vlákna těžké.Optické vlákno je jemné a křehké.I když má kovové závitové trubky ochranu, nemůže být tažen silou a ne konck těžké, tak to musí být léčeni s opatrností.Škody způsobené tahání a přetahování nemůže být opraveno na které se nevztahuje záruka.

4. Všechny operace musí následovat Třída IV bezpečnostní opatření.

5. Nepoužívejte příliš vysoká motor při testování nástroje na papíře.Pokud papír znečišťuje objektiv s kouřem, měli byste otřete objektiv čistý.

Před a po

FAQ

1. Máte nějaké záruky?

Ano, máme.Jeden let záruka na hostitelském počítači je dáno.Tři měsíce zdarma, záruka výměny za kliky, ošetření hlavy, a jejich části a

2. Jak je vaše po-prodejní servis?

Máme profesionální technologie podporující tým pro vaše včasné služby.Můžete získat pomoc, kterou potřebujete, v čase telefonicky, webkamery, on-line chat (Google talk, Facebook, Skype).Prosím, kontaktujte nás, jakmile stroj má nějaký problém.Nejlepší služby budou nabízeny.

3. Co certifikace myslíš, hav e?

Všechny naše stroje mají CE certifikaci, která zaručuje kvalitu a bezpečnost.Naše stroje jsou podle přísné řízení kvality pro zajištění dobré kvality.Protože plně chápeme, že to bude velký problém, pokud stroj máte jakýkoliv problém při práci v zámoří.


Napsat recenzi

Související produkty