200PCS Akvarijní Dekorace Světelný Stone Fish Tank Dlažební kostky Kámen, Světelný Kámen Oblázek Kamenné Světlo


Štítky: říční oblázky, mozaiky, štěrk bílý, říční oblázky diy, velké říční oblázky, akvárium štěrk, dekor ryby nádrže, dlažební kostky plísní, říční kamenné oblázky, quartz desky, akvárium ornament.

242.89 Kč 337.22 Kč
  • Skladem
  • w734  • Materiál: Kámen
  • Vodní Dekorace Typ:
  • Světelný nebo Ne: Ano
  • Příležitosti:
  • Použití:

200PCS Akvarijní Dekorace Světelný Stone Fish Tank Dlažební kostky Kámen, Světelný Kámen Oblázek Kamenné Světlo

Produkt materiál: plast

Produkt obsah: 200KS zářící kámen (smíšené barvy)

Hmotnost produktu: cca 400g, asi 2 g každý

Tyto oblázky absorbuje dostatek slunečního světla během dne a záře až na 3-6 hodin v noci, nebo v jakékoliv jiné tmavém prostředí.Pokud jas není dost, prosím, použijte světlo znovu.

Tyto oblázky, může snadno přidat elegantní noční funkce na jakékoli scéně.DIY akvária, řemesla, dekorace, vázy, akvária, akvarijní dekorace, zahradnictví, bazény, rybníky, bar dekorace, domy, parky, ptačí fontány, krajiny, květináče, pokojové květináče, terasy, trávníky, dvory

Vyrobeny z vysoce kvalitní pryskyřice, odolný, non-toxické, bez zápachu, a non-radioaktivní.Neškodný pro lidi, ryby, ptáci a rostliny.Vzhledem k jemné zpracování a leštění, nejsou tam žádné ostré hrany.

Oblázky musí absorbovat alespoň 4 hodiny slunečního světla nebo umělého světla, a pěšky podél silnice.Budou zářit skvěle na noc a přemění vaši zahradu na krásné a snové krajiny.

Vlastnosti:

1. Záře ve Tmě: Není potřeba elektrické a baterie.Tyto zahradní oblázky může zářit až na 4-8 hodin nebo více v tmavém prostředí po celý den v absorpci slunečního světla nebo jiného jasného světla.

2.Eco-přátelský a bezpečnost: zahrady zářící kameny jsou vyrobeny z odolné pryskyřice, non-toxické, non-dráždivý zápach a non-radioaktivní, kulaté hrany, dát hladký dotek, neobsahuje žádné škodlivé chemické látky pro člověka a životní prostředí.

3.Ať oblázkové kameny absorbovat dostatek slunečního světla nebo umělého osvětlení nejméně po dobu 1-2 hodin, a připravit je podél cesty.Budou vydávat brilantní záře v noci a proměnit vaši zahradu do krásné a snové krajiny.

4.Ideální pro Vnitřní a Venkovní Dekorace: můžete použít tyto zářící kameny-line chodník, cestu nebo příjezdovou cestu, okraji záhonu nebo naplňte hrnkové rostliny poté, co byl vystaven na denní světlo.Vytvoření DIY dekorace do vázy, akvária, akvárium ozdoby, zahradnictví, park, vodní, krajina, hrnkové rostliny, květináče, patio, trávník, yard akvária, řemesla dekorace.

5.Záře v temné skály jsou bez poškození lidé, ryby, ptáci a rostliny.Jemné zpracování a polské, takže tam je žádné ostré hrany.


Napsat recenzi

Související produkty